شرکت الوند شیمی نصر صادر کننده کلرید آمونیوم

تولید نشادر ایرانی

شرکت الوند شیمی نصر صادر کننده کلرید آمونیوم:

 

شرکت الوند شیمی نصر به تولید محصول کلرید آمونیوم از خلوص 99.5 تا 99.9 درصد در 3 گرید (دارویی،باتری گرید و صنعتی) می پردازد.

این شرکت آمادگی کامل جهت صادرات این محصول با ظرفیت تولید بالا به خارج از کشور را دارد.

در صورت نیاز این شرکت آنالیز و نمونه تست این محصول قابل ارائه می باشد.

 

صادرات مواد شیمیایی به ترکیه، افغانستان و عراق :

 

انجام صادرات و فروش کالا در بازار های خارجی از حساسیت های خاصی دارد. که توجه نداشتن به این موارد امکان دارد سرمایه گذاری های انسانی و مالی را در این مورد ضایع کند.

 

فعالان بازرگانی و اقتصادی باید به این نکته توجه داشته باشند که امور صادراتی مانند هر فعالیت تجاری دیگر مستلزم رعایت مواردی از قبیل برنامه ریزی صحیح، اعتماد به نفس و روابط عمومی قوی، داشتن تخصص کافی، بحث امور بازاریابی کالای موردنظر در بازار کشور هدف و در نتیجه جلب اعتماد خریداران خارجی می باشد.

 

شرکت الوند شیمی نصر با واردات و تأمین انواع مواد شیمیایی در بازار داخل و خارج از کشور، با تمام محدودیتها و تحریم های اقتصادی نا عادلانه ای که در همه این سالها پیش روی کشور عزیزمان بوده، توانسته است گام مهمی در راستای تأمین نیاز بازار داخلی و همچنین صادرات کلرید آمونیوم به خارج از کشور بردارد.

 

با توجه به این شرایط و با علم بر اینکه در حال حاضر، دو کشور ترکیه و عراق تلاش برای هر گونه همکاری اقتصادی و بازرگانی با کشور عزیزمان را دارند، از این رو، می توان به انجام فعالیت های اقتصادی بسیاری از جمله امور صادراتی به این دو کشور نگاه ویژه ای داشت.

 

مجموعه ما با تکیه بر لطف الهی و همکاران متخصص خود، این افتخار را دارد تا با دیگر فعالان کشور که در زمینه مواد شیمیایی قصد صادرات و انتقال کالا و محصولاتشان به خارج از کشور (ترکیه و عراق) را دارند، همکاری نماید.

 

شرکت الوند شیمی نصر صادر کننده کلرید آمونیوم
شرکت الوند شیمی نصر صادر کننده کلرید آمونیوم

 

شرکت الوند شیمی نصر، تمامی مراحل مربوط به بازاریابی، امور اداری مرتبط با گمرکات و ترخیص، قوانین و مقررات صادرات و واردات کالا و اصول و چارچوب حقوقی قراردادهای بین المللی بازرگانی که از طرف اتاق بازرگانی وضع گردیده و یا از طریق دیگر نهادهای وابسته به وزارت بازرگانی توصیه شده است را به درستی رعایت نموده و در خدمت صادرکنندگان محترم می باشد.

 

شرکت ما توسط شرکای تجاری خود در سایر کشورها، با کسب اطلاعات لازم اقدام به شناخت بازارهای خارجی و راه های نفوذ به آن می نماید.

 

لازم به ذکر است که دستیابی به این شناخت، نیازمند برقراری راه های ارتباطی بسیاری است که نمونه اصلی این موارد، ارتباط بارایزنان بازرگانی، شرکت در نمایشگاه بین المللی و مذاکره با خریداران خارجی می باشد.

 

حاصل انجام این امور، شناسایی شهر ها و کشور هایی است که کالای مورد نظر صادر کنندگان عزیز می تواند به فروش برسد.

 

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه امور صادرات کالا، شما می توانید با مشاوران ما از طریق راه های ارتباط ثبت شده در وب سایت الوند شیمی نصر در ارتباط باشید.

 

 

صادرات نشادر ایرانی
صادرات نشادر ایرانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *